Білоцерківський підрозділ ДР ОУН ініціював перевірку якості води у річці Рось

Білоцерківський ОУН ініціював перевірку якості води у річці Рось
Білоцерківський ОУН ініціював перевірку якості води у річці Рось

Керівник Білоцерківського підрозділу ДР ОУН Олег Ковальчевський ініціював перевірку забрудненості води у річці Рось незалежними експертами.

Крім того, бути присутніми під час перевірки було запрошено представників ТОВ “Білоцерківвода”. Однак концесіонери вирішили на цей захід не з’являтися, вигадавши відмовку про необхідність “подання запрошення офіційним листом”.

Активісти перевіряють якість води в річці Рось

Активісти залучили фахівців незалежної біохімічної лабораторії для відору зразків води з річки Рось у районі села Томилівка Білоцерківського району. ТОВ "Білоцерківвода", яке підозрюють у систематичному зливі нечистот, відмовилося делегувати свого представника

Опубліковано Моя Київщина: офіційна сторінка інформаційного порталу Неділя, 26 квітня 2020 р.

Ймовірно у концесіонера вирішили бойкотувати незалежну експертизу, щоб мати привід поставити під сумнів її результати.

Та попри ігнорування експертизи з боку “Білоцерківводи”, експерт з центральної столичної лабораторії відібрав зразки на кількох ділянках річки Рось. Зокрема, забір води проводився нижче та вище по течії від колектору ТОВ “Білоцерківвода”. Це дозволить довести, що концесіонер скидає у водойму недоочищені каналізаційні стоки. Крім того, активісти стверджують: норм щодо очищення води, яка скидається до річки, концесіонер також не дотримується.

З результатами експертизи, які очікуються вже незабаром, активісти звертатимуться до компетентних органів.

Нагадаємо, що вже не перший рік керівник Білоцерківського підрозділу Добровольчого Руху ОУН Олег Ковальчевський веде нерівну війну за порятунок річки Рось у рідному місті. Друг Кошовий не звик здаватись. Загартований вогнем революційних барикад і полум’ям війни на Сході України, він не збирається програти екологічну війну місцевим хапугам.

Пресслужба Добровольчого Руху ОУН