АНОНС: Забіг За Тверезу Націю на 30 км | Добровольчий Рух ОУН
24 Серпня 2018

АНОНС: Забіг За Тверезу Націю на 30 км

У день відновлення Незалежності України, 24 серпня 2018 року, активісти Добровольчого Руху ОУН долучаться до всеукраїнської акції — забіг «За тверезу націю».

У Львові збір учасників о 11:00 год на пл. Митній.

Забіг відбуватиметься під гаслом: «Є Тверезість – є Незалежність!».

Варто зазначити, що подібні забіги на День Незалежності вже стали доброю традицією і відбуваються вже 8 років поспіль. Ми своїм прикладом хочемо показати усім українцям, що замість отруєння алкоголем і тютюном – варто займатися спортом і загартувати свій організм. Окрім цього наголошуємо, що справді незалежною держава буде тільки тоді, коли кожен з нас стане вільним. А найперше варто звільнитися від алкогольного і тютюнового рабства, яке міцно тримає нашу націю у своїх обіймах.

Ми свідомі того, скільки лиха приносить Україні алкогольний і тютюновий геноцид. Саме тому закликаємо усіх українців до БОЙКОТУ алкоголю і тютюну. Не дай жодної копійки в кишені тих, хто вирішив збагатитись ціною здоров’я і життя твоїх братів і сестер. Ще Степан Бандера говорив: «Геть з українських сіл і міст горілку і тютюн, бо кожен сотик, виданий на це, збагачує фонди окупантів, які вживають їх для знищення України». Пройшли десятки років, а ці слова й зараз залишаються для нас актуальними. Процес алкоголізації зачепив практично кожну сім’ю. Кожного дня в Україні внаслідок вживання алкоголю помирає понад 100!, а від куріння – понад 300! людей! Непоправні збитки несе економіка держави. Під дією алкоголю скоюється значна частина ДТП, вбивств, сескуального насилля і т.д.

Своїм прикладом учасники покажуть як чудово жити в природному тверезому стані і наскільки позитивні емоції супроводжують людину на тверезу голову.

Шановні прихильники тверезості, здорового способу життя!
Розширюйте географію забігів! Приєднуйтеся до акції! Робіть її у своїх містах!

БУДЬ З НАМИ! БУДЬ УКРАЇНЦЕМ!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН