Прапор України
Прапор України

Зібрання Проводу ДР ОУН та З’їзд старшин

Вчора, 29 квітня 2017 року, відбулись Збори Проводу Добровольчого Руху ОУН та З’їзд старшин.

Збори Проводу мали на меті прийняття кількох важливих в подальшій діяльності рішень, які стосуються як внутрішньої, так і зовнішньої політики організації. Надаємо можливість тезово ознайомитися з деякими з них:

  • Обрано коло старшин Добровольчого Руху ОУН. До них належать командири Добровольчого батальйону ОУН, керівники відокремлених підрозділів Добровольчого Руху ОУН, члени Проводу Добровольчого Руху ОУН, командири вишкільних центрів.
  • Прийнято рішення про те, що членам Добровольчого Руху ОУН при їхній участі у політичній діяльності категорично забороняється співпрацювати з БПП та Оппозиційним блоком, в інших випадках дії узгоджуються з керівництвом Добровольчого Руху ОУН;
  • Прийнято рішення про державну реєстрацію щомісячного часопису “Доброволець” як друкованого засобу масової інформації, який ставить собі на меті інформаційне сприяння розбудові на засадах українського націоналізму незалежної, національної, правової, соборної Української держави;
  • Головою прес-служби ДР ОУН призначено подругу “Пташку”;
  • Прийнято рішення про те, що діяльність Добровольчого Руху ОУН в межах територіальних одиниць України належить до компетенції керівників відповідних територіальних підрозділів Добровольчого Руху ОУН і не повинна проводитися поза ними.

Член Проводу комбат добробату ОУН друг «Іван» доповів про ситуацію в зоні АТО в цілому, та про те, як в сьогоднішніх непростих умовах добробат ОУН продовжує виконувати бойові завдання в цій неоголошеній московсько-українській війні.

Член Проводу керівник Львівського міського підрозділу ДР ОУН друг «Скиба» в своїй промові зазначив, що Львівська організація в своїй діяльності робить ставку на духовне, патріотичне та фізичне виховання молоді та намагається максимально долучати молодь до боротьби за УССД.

Член Проводу голова Комітету Визволення Політв’язнів подруга “Вчителька” – Тетяна Близнюк – доповіла про тотальні репресії режиму внутрішньої окупації проти всіх українців, які не згодні зі злочинним режимом. Але активісти КВП не здаються і ведуть успішну боротьбу за звільнення політв`язнів режиму Порошенка.

Відразу після доповіді подруга «Вчителька» перепросила й пішла на суд до чергового політпереслідуваного громадського активіста.

Сподобалась членам Проводу ДР ОУН і доповідь члена Проводу голови Чорного Комітету – Богдана “Мухи” Тицького, особливо в тій частині революційної діяльності, яка ведеться на території РФ.

Старшинський з’їзд

Далі відбувся З’їзд старшин Добровольчого Руху ОУН. З’їзд, на якому, власне, було роз’яснено, хто саме з присутніх є старшинами та які права та обов’язки вони мають. Було зачитано рішення Проводу.

Кожен зі старшин виступив з короткою доповіддю про себе та свою діяльність в межах організації, розповів про плани на майбутнє. Було підняте питання діяльності відокремлених підрозділів.

З доповіддю про організацію та функціонування цих підрозділів виступив заступник голови Проводу з політичних питань друг “Карай”.

Також слово зі звітною інформацією мали керівники відокремлених підрозділів.

Голова Проводу Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський виступив зі словами подяки до кожного старшини, а також звітував про діяльність ДР ОУН за період від останнього З`їзду.

Догану за порушення внутрішніх правил етики спілкування своїх підлеглих отримав друг “Лис”.

Також Голова Проводу висунув пропозицію провести 9 Травня акцію протесту, щоб не допустити у столиці комуняцького шабашу. Старшини підтримали пропозицію друга “Буревія” одноголосно.

В цілому, кожен з відокремлених підрозділів показав позитивну динаміку розвитку, що ще раз підтвердило поступове набуття організацією Всеукраїнського масштабу.

Дуже цікаво доповів про специфіку діяльності в Донецькій області керівник Донецького обласного підрозділу ДР ОУН друг “Слобожанин” (Олександр Статива). Друг “Слобожанин” має свою насичену подіями, небезпеками та боями історію боротьби за УССД. Це і протести ще за часів Януковича, волонтерство, активна участь у блокаді, захист лісу від варварської вирубки.

Про ситуацію, яка на сьогодні є на блокаді окупованих територій, доповів сотенний Слобідської резервної сотні друг “Бек”, підрозділ якого є дисциплінованим і дієвим, за що неодноразово отримував подяки від керівництва ДР ОУН та штабу блокади.

Всіх приємно здивувала ретельним звітом про матеріальні витрати Слобідської сотні заступниця друга “Бека” подруга “Злива”, цим самим наголосивши, що звітність, дисципліна і порядок – основні складові успіху ввіреного їм підрозділу.

В перерві між обговореннями друг “Професор” Сергій Коваленко прочитав лекцію на тему “Нація”, де ще раз довів до Старшин основні засади українського націоналізму, якими щодня керується Добровольчий Рух ОУН. Він зробив кілька відступів в історію і саме цим ще раз наголосив на важливості в дотриманні цих засад.

В цілому, З’їзд пройшов дуже плідно та закінчився на позитивних нотах. Кожен з присутніх мав змогу обговорити нагальні проблеми, отримати стимул для подальшої діяльності.

Ми віримо, що це дасть поштовх для ще більш активної розбудови організації вже сьогодні.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН